Kullanım Koşulları

Aşağıda www.bloggertemalari.net (bundan sonra Blogger Temaları olarak anılacaktır.) sitesinin kullanım koşulları yer almaktadır. Siteyi ziyaret eden tüm kullanıcılar bu koşulları kabul etmiş sayılır.

  1. Hizmet Kullanımı : Sitemizde bulunan tüm içerik ücretsiz olarak sunulmaktadır. (Ücretli temaların sitemiz ile alakası yoktur.) Sitenin içeriğinde yer alan bilgilerden tamamen site kullanıcısı sorumludur. Söz konusu içerikten doğacak sorunlar için Blogger Temaları sorumlu tutulamaz.
  2. Reklamlar : Sitemizde yayınlanan reklamlardan çerezler vasıtasıyla otomatik çıkmaktadır.
    Blogger Temaları sitesinde yayınlanan reklamların içeriği ve sundukları ürün/hizmetin bağlayıcılığı yoktur. Kullanımı tamamen kullanıcının sorumluluğundadır.
  3. Bülten Kaydı : Kendi isteğinizle üye olabildiğiniz bültenimizle ilgili alacağınız Blogger Temaları bilgi ve tanıtım e-postalarını kabul etmiş sayılırsınız. Blogger Temaları bu bültenden her zaman kayıt silebilmeniz için bağlantı bulundurmaktadır. Bülten üyeliğinizde belirttiğiniz e-posta üçüncü şahıslarla paylaşılmaz ancak Blogger Temaları tarafından bildiri ve tanıtım amacıyla kullanılabilir.
  4. Tema Kaldırma : Blogger Temaları sitesinde size ait olan temayı kaldırmak isterseniz kanıtlarıyla beraber iletişim adresimizden bize ulaşarak söz konusu temanın kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.  48 saat içerisinde geri dönüş sağlanacaktır. 
  5. İçerik İndirme : Sitemizde bulunan tüm indirilebilir içerikler güncel virüs programı ile taranmaktadır. Söz konusu içeriklerin tekrar virüs taramasından geçirilmesi ziyaretçinin sorumluluğundadır. İçeriğin indirilmesinden doğabilecek sorunlar için Blogger Temaları sitesi sorumlu tutulamaz.
  6. Ziyaretçi Yorumları : Ziyaretçiler Blogger Temaları sitesinde yorum yaparken Türkiye Cumhuriyeti yasaları ve uluslararası sözleşmelerle kabul edilen ilke ve kurallara uymak durumundadır. Yapılan yorumlardan tamamen yorumu yapan kullanıcı sorumludur. Yapılan yorumlardan Blogger Temaları sitesi sorumlu tutulamaz. Yapılan yorumun uygun bulunmaması durumunda Blogger Temaları yorumu yayınlamama hakkına sahiptir.
  7. İçeriklerin Uygulanması : Sitemizde bulunan içeriklerin kullanılmasından doğabilecek sorunlar için Blogger Temaları sitesi sorumlu tutulamaz. Söz konusu sorun için ilgili içeriğin yorum kısmından destek alınabilir.
Kullanım koşulları ile ilgili soru, görüş ve önerileriniz için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.