Hakkımızda

Sitemiz Neden Kuruldu?

Türkiyede blog kurarak kendi bloğu üzerinden yazı yayınlamak isteyen kişilerin bloglarını kurarken çeşitli sıkıntılar yaşadığını gördük. Bunların en başında  tema seçimi gelmekte. Bu alanda bir çok yabancı kaynak olmakla beraber Türkçe kaynak sıkıntısı bariz bir şekilde görülmektedir.. bloggertemalari.net olarak bu açığı kapatmak adına işe başlıyoruz. Çeşitli kategorilerde blogger temaları yayınlamakla beraber aynı zamanda blog yazarlarına çeşitli başlıklar altında blogger ipuçları da veriyor olacağız. 

Nasıl Yapacağız?

Sitemiz blogger temaları için bir arşiv mantığı ile çalışacak. Binlerce temayı çok yakın bir sürede sizlere sunmuş olacağız. Söz konusu temaların indirme linkleri sürekli aktif olacak. Diğer sitelerdeki gibi kırık linkler mevcut olmayacak. Şayet böyle bir durum olursa hemen düzeltilip ilgili kişiye bilgi vereceğiz. Aynı zamanda belirli temaları Türkçeleştirme işlemleri de yapacağız.

Sitemizdeki Temaların Lisansı Hakkında

Sitemizdeki temaların tamamı tema yapımcıları tarafından dağıtılan temalardır. Ücretli temalar için temanın yapımcısı ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Hiçbir şekilde ücretli temaların yasal olmayan şekilde dağıtımı söz konusu olamaz. Temaların alt kısmında bulunan (footer) linklerin silinmemesi tema yapımcısına saygı açısından önemlidir. Dilerseniz tema sahibi ile iletişime geçip ücretini ödeyerek satın alabilirsiniz. BloggerTemalari.net olarak söz konusu alışveriş için aracılık fonksiyonumuz bulunmamaktadır.

Peki Bunları Neden Yapıyoru?

Bu sorunun cevabı aslında basit. Bizlerde bu siteyi ziyaret eden sizler gibi blog kurarken çeşitli sıkıntılar yaşadık. Türkçe kaynak bulamadık. Bulduğumuz temalar sorunlu çıktı soru soracak bir kişi bulamadık. Tema beğendik bu sefer indiremedik. Bu sorunlarla diğer Türk blogcularda sorun yaşamasın diye böyle bir platform oluşturduk. Bir de Google ve Blogger'ı seviyoruz :)

Dahası...

Aklına yatmayan, bize bildirmek istediğin bir şey var ise iletişim sayfasından bize ulaşabilirsin. 


Sağlıcakla kalın...

Blogger Temaları Ekibi